Nabídka ubytování v apartmánu na severu Čech – Máchův kraj 

Milí návštěvníci webu, 

bydlím v Ostravě, ale pocházím ze severu Čech, z České Lípy. Má rodina provozuje soukromý apartmán pro hosty a turisty, kteří přijeli navštívit malebný Máchův kraj, Kokořínsko, Českosaské Švýcarsko a Lužické hory. Proto i zde na webu sdílím nabídku tohoto krásného ubytování. Pokud Vás to zaujalo, čtěte dále:

Apartmán je ubytováním v soukromí. Jde o samostatný byt v secesní vile, která byla postavena v roce 1907 a nachází se v oblíbené části města. Je zde klid, ale na náměstí, poštu a do obchodu dojdete pěšky za 10 minut. Kousek od domu je vlaková zastávka, z níž dojedete pohodlně vlakem do Ústí n/L, nebo do Děčína. Dům má 5 bytů, které jsou obydleny stálými nájemníky a majiteli.

KALENDÁŘ A DOSTUPNOST UBYTOVÁNÍ: 

https://www.e-chalupy.cz/kokorinsko/ubytovani-ceska-lipa-gala-apartman-v-secesni-vile-0272.php

APARTMÁN JE AŽ PRO 5 OSOB, VHODNÉ PRO UBYTOVÁNÍ RODIN. DĚTI DO 2 LET ZDARMA.
Popis apartmánu
Apartmán k pronajmutí poskytuje pronájem pro 1 až 5 osob ve 2 ložnicích.
Ložnice a pokoje: 
Apartmán je velmi prostorný, dispozičně je 2+1 a celková velikost je 71 m². V ložnici je velké dvoulůžko a samostatně stojící postel, velká komoda a skříň. Všechen nábytek je z masivu. V obýváku jsou dva velmi pohodlné gauče a rozkládací pohovka. Velká LCD televize je polohovatelná a podsvícená.
Sociální zařízení: 
V apartmánu je samostatně stojící koupelna se sprchovým koutem a WC toaletou.Vytápění: Apartmán má vlastní plynový kotel a regulovatelné vytápění.Doprava, parkování: Parkování je přímo na pozemku domu – zdarma a není potřeba místo rezervovat.
Stravování:

V apartmánu je prostorná a plně vybavená kuchyň. Nicméně v blízkém okolí, ve vzdálenosti do 10 min pěšky je oblíbená restaurace Kozlovna, Wildcook anebo vynikající kavárna Reunion.

Byt je světlý a opravdu velmi prostorný, má vlastní plynový kotel. Je zde vše, co potřebujete k pohodlné a příjemné relaxaci. Kuchyně je vybavena nádobím a základními potravinami.
V apartmánu je k dispozici i dětská postýlka (pro děti ve věku 0-3 roky), a také dále dětská vanička.
Dům je po celkové rekonstrukci a má nová dřevěná okna, firmu na realizaci fasády ale zatím vybíráme a nechceme se unáhlit. Nenechte se tedy zmást původní omítkou, uvnitř je útulno a blaho. U domu je zahradní posezení a parkovací místo. Příroda Českolipska je překrásná. Máchovo jezero, Ronov, Klíč, Peklo, Kokořínsko , Českosaské Švýcarsko, České středohoří i Žitava – vše je na dohled a vlakem na dojezd. Ve městě je ,,Centrum textilního tisku”, rozhledna Špičák, výborné ochotnické divadlo, v létě a na podzim open air hudební festivaly. Ve vyhlášeném místním baru ,,U Bílýho černocha “vystupují jazzoví hudebníci a místní rockové kapely. V těsné blízkosti města se nachází Autodrom Sosnová, kde se koná spousta motoristických akcí.
JAKO DÁREK jsou pro hosty připraveny dárkové poukazy Atelieru DOGALA s originální pletenou módou. 
CENÍK:
1650 KČ/NOC – při ubytování na delším než na 1 noc – cena platí pro CELÝ APARTMÁN
 
 
2000 KČ při ubytování pouze na 1NOC – cena platí pro CELÝ APARTMÁN

 

V případě Vašeho zájmu se podívejte zde do kalendáře a ověřte dostupnost:

https://www.e-chalupy.cz/kokorinsko/ubytovani-ceska-lipa-gala-apartman-v-secesni-vile-0272.php

anebo volejte na tel. 601 563 144 🙂